Produkty sklepu

Wszystkie produkty

 • Ovobiovita Initium

  OVOBIOVITA® Initium - jest pierwszym i jedynym na świecie preparatem zawierającym...

  199 zł
 • Urządzenie oddechowe SMART

  URZĄDZENIE DO ĆWICZEŃ ODDECHOWYCH KTÓRE PRZEDŁUŻA ŻYCIE.   Dla...

  386 zł
 • Krople TODA

  Wszystkie składniki formuły ziołowej HEARTofGOLD Formula™ są czyste...

  298 zł
 • Koenzym Q10

  Koenzym Q10 ( CoQ10 ) jest substancją podobną do witaminy i znajduje się we...

  49 zł
 • Probio - enzymy

  Enzymy trawienne odgrywają istotną rolę w naszym organizmie; biorą udział w...

  59 zł
 • HEMOREND

  HEMOREND  to obecnie najbardziej skuteczny, w 100% naturalny  preparat,...

  59 zł

O nas

Naszą misją jest promowanie zdrowego stylu życia, szeroka profilaktyka w oparciu o doświadczenia wybitnych uczonych, lekarzy, naturoterapeutów.

Ciało człowieka, będące zbiorem bilionów wyspecjalizowanych komórek, każdego dnia potrzebuje do życia i prawidłowego funkcjonowania około stu kilkudziesięciu substancji, które zapewniają prawidłowy przebieg procesów chemicznych,  gwarantujących właściwy metabolizm, oczyszczanie  i  regenerację organizmu.  Z wiekiem, niestety,  nasze zdolności regeneracyjne słabną, spada też umiejętność pobierania i syntetyzowania z pożywienia  potrzebnych składników. Gdy do tego dodamy, że żywność dostępna na rynku jest w większości przetworzona, konserwowana chemicznie i wyjałowiona z wielu cennych substancji, możemy wyobrazić sobie, co czeka nas za parę lat, z jak daleko idącymi negatywnymi skutkami dla naszego zdrowia będziemy musieli się zmierzyć. Na szczęście dzisiaj, mając świadomość zagrożeń, możemy podjąć kroki, by do tego nie dopuścić. Tylko od nas zależy, jaki tryb życia będziemy prowadzić, co znajdzie się na naszym talerzu, ile czasu poświęcimy sport, a ile na sen i odpoczynek, jak bardzo stresujemy się pracą i czy umiemy się relaksować. To my podejmujemy decyzje, czy wzbogacać naszą dietę suplementami i jakiej będą one jakości. Rynek farmaceutyczny oferuje nam całą gamę kapsułek, tabletek i proszków. Niestety, większość z nich to produkty chemiczne, pochodzące z rafinacji ropy naftowej, o wątpliwej przyswajalności.

My proponujemy Państwu produkty sprawdzone, najwyższej jakości, w 100% naturalne, będące efektem wielu lat badań światowej klasy naukowców. Initium8Pro stawia nie tylko na suplementy o wysokim stopniu wchłanialności, ale przede wszystkim na żywność funkcjonalną o bardzo bogatym składzie, której nawet niewielka dawka zaspokaja zapotrzebowanie organizmu na wiele cennych i niezbędnych dla jego funkcjonowania składników.  Stosując odpowiednią dietę, ruch na świeżym powietrzu i właściwą suplementację zadbajmy o dobre zdrowie, kondycję, a także wygląd i piękną sylwetkę.